загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Терористи продовжують залякувати пенсіонерів перед псевдовиборами – РНБО

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Погрожують відібрати пенсії

З метою залучення пенсіонерів до участі в псевдовиборах терористичних організацій " ЛНР " і " ДНР ", бойовики залякують місцеве населення, повідомляють в РНБО. Зокрема терористи вводять в оману пенсіонерів, обіцяючи, що під час голосування їм будуть видаватися т. зв. соціальні карти, без яких вони не зможуть отримувати пенсії.   Одночасно бойовики залякують, що в разі отримання пенсій від України пенсіонери автоматично втратять право на соціальні виплати від терористів.

"Ми неодноразово повідомляли, що за оперативними даними, завтра під час проведення так званих виборів можливе вчинення провокацій з людськими жертвами. Служба безпеки України ще раз підтвердила реальність цієї загрози. Ми закликаємо громадян України не брати участь в цьому фейкововому голосуванні і бути надзвичайно обережними завтра, де б вони не знаходилися ", - сказав сьогодні на брифінгу заступник керівника Інформаційно - аналітичного центру Ради національної безпеки і оборони Володимир Польовий.

За фактом проведення цих так званих "виборів " правоохоронні органи України нададуть правову оцінку. Попередньо цей факт має ознаки дій, передбачених ч. 3 ст. 109 КК України, а саме насильницького захоплення державної влади, вчиненого організованою групою.

До списку новин