загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Жителі окупованих бойовиками міст заявили про вимушену участь у псевдовиборах

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Жителі міст, які знаходяться під окупацією терористичної організації "ЛНР" заявили про вимушену участь у псевдовиборах.

Як передає кореспондент УНІАН, жителі Луганська скаржилися, що довелося стояти у чергах на виборчих дільницях по 3-4 години і більше на холоді. Деяким стає погано, інші побоюються за своє здоров'я. Температура повітря в Луганську - 0 градусів, вітряно.

Щоб рятуватися від переохолодження, люди змушені стояти в черзі по зміні - одні члени сім'ї змінюють інших. "Ми змушені стояти і голосувати, оскільки нас попередили, що без соціальних карток не буде ні пенсій, ніякої соцдопомоги. Але найсмішніше, що ці карти дадуть нам знижку в половину вартості проїзду в електротранспорті, а він у місті не працює через обірвані під час обстрілу дроти. Тролейбуси і трамваї стоять", - кажуть луганчани.

За їхніми словами, робота виборчих дільниць була організована погано: жителів багатьох кварталів і вулиць "зігнали" голосувати на одній дільниці. Через довгі черги багато людей бояться, що не зможуть поїхати додому, оскільки транспорт у місті досі їздить до 18.00, лише деякі маршрути продовжені до 22.00.

Невдоволення людей зростає. До того ж вони зізнаються, що практично не знали нікого з 4-х кандидатів на посаду "голови ЛНР", а претендентів у "народну раду" - тим більше.

До списку новин