загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Київ хоче повернути назад окуповану Східну Україну

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Після спірних виборів у Східній Україні міністр зовнішніх справ вирішив повернути окуповані регіони. Він вимагає посилення санкцій проти Росії.

Після проведення спірних виборів у східноукраїнських містах-твердинях сепаратистів президент Петро Порошенко погрожує припиненням мирного процесу. Сепаратисти своїми виборами у Донецьку та Луганську порушили домовленості, сказав він у понеділок ввечері. Як наслідок, уряд у києві "переосмислить" свій план дій.

Порошенко подумує скасувати закон, який надає сепаратистам часткову автономію на трьохрічний термін, а також амністію. Закон був націлений на те, щоб мобілізувати підтримку миру, сказав він. Однак, вибори у неділю поставили весь мирний процес під загрозу та значно погіршили ситуацію на Донбасі. Порошенко вже порадився зі своїм міністром оборони та збиратиме у вівторок Раду національної безпеки.

Лідер сепаратистів Захарченко переміг у Донецьку

Погоджені домовленості 5 вересня у Мінську передбачали поряд з перемир'ям також і проведення у Донецьку та Луганську муніципальних виборів на основі закону України. І федеральний уряд, і ЄС, і США вважають проведення сепаратистами "президентських та парламентських виборів" порушенням домовленостей. Росія напроти визнає результати виборів і вважає лідера сепаратистів легітимним партнером для переговорів з урядом в Києві.

Міністр закордонних справ України: Ми повернемо Схід

Український міністр закордонних справ Павло Клімкін висловив рішучість стосовно того, що Київ відновить єдність країни. "Деякі регіони на Сході країни знаходяться під контролем "проросійських терористів та російських військ", - сказав Клімкін для "bild.de". - Це, однак, українські регіони, і ми їх собі повернемо".

Український очільник дипломатів вимагає посилення санкцій по відношенню до Москви. На Кремль було б запроваджено "потужніший тиск", якщо б Захід прислухався до його думки. "Сюди ж належить також посилення санкцій". Федеральний уряд застеріг Росію від подальшої підтримки сепаратистів. Якщо ситуація у східній Україні загострюватиметься і далі, то "може виникнути необхідність подумати над новим посиленням санкцій", - сказав прес-секретар уряду Штеффен Зайберт. Прес-секретар американського президента Обами зробила такі ж натяки.

Однакб ЄС, очевидно, не має відповідних планів. Такий захід у даний час не стоїть на порядку денному в Брюсселі, як повідомили два дипломати для агенції новин Рейтерс. ЄС не визнає вибори так само як і США.

Міністр закордонних справ Франк-Вальтер Штайнмаєр закликав Москву не призводити до подальшої дестабілізації. "Ми будемо оцінювати Росію та президента Володимира Путіна по їх висловах, а саме: єдність України не ставиться під питання", - пояснив він. Голосування у сепаратистських регіонах перечить "духу мінських домовленостей", яких досягли Київ та сепаратисти за згоди Москви.

Щось подібне попередньо висловила новий глава зовнішньої політики ЄС Фредеріка Могеріні. Вона назвала вибори в Донецьку та Луганську "новою перешкодою" для миру в Україні.

Складання присяги у вівторок

У президентських виборах у "Народній республіці Донецьк" у неділю переміг, як і очікувалось, теперішній "глава уряду" Олександр Захарченко. Він був, за даними бойовиків, обраний у президенти 77,5 відсотками голосів та повинен бути приведений до присяги у вівторок. У Луганську Ігор Плотніцький здобув собі перемогу, згідно з російськими ЗМІ, 63 відсотками голосів.

Російський уряд наголосив, що "признає волевиявлення населення у південній Україні". Віце-міністр закордонних справ Григорій Карасін закликав Київ до проведення переговорів з лідерами сепаратистів. Представники "народних республік" після виборів матимуть "достатньо авторитету" для того, щоб розпочати серйозний діалог з українським урядом.

За оцінкою ООН, у конфлікті за Східну Україну, починаючи з квітня, загинуло уже більше ніж 4000 людей. За її ж даними, майже один мільйон населення стали біженцями. У понеділок бойові дії припинилися, після обіду, щоправда, в місті було чути гул важкої артилерії в аеропорту.

Переклад з німецької.

Здійснив Роман Олійник, директор відділу з міжнародних відносин.

До списку новин