загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Порошенко звернуся до українців: Закон про особливий статус Донбасу буде скасовано

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Президент України Петро Порошенко на засіданні Ради національної безпеки і оборони у вівторок запропонує скасувати закон про особливий статус окремих районів Донбасу, йдеться у зверненні глави держави, інформує прес-служба президента, передають Патріоти України.

За словами Порошенка, закон про особливості місцевого самоврядування в окремих районах Донеччини та Луганщини буде скасований. При цьому глава держави зазначив, що бойовики відкинули мирний політичний план урегулювання ситуації на Донбасі.

За словами президента, “ми продемонстрували мешканцям Донецької і Луганської областей і зовнішньому світові щире прагнення Києва до політичного врегулювання. Таку можливість бойовики відкинули”.

“Проведення псевдовиборів торпедувало закон і різко загострило ситуацію на Донбасі. Ті широкі повноваження, які передбачав закон, ми готові надавати лише легітимно обраним органам місцевого самоврядування. А не бандитам, які самі себе вінчають на царство”, – заявив Порошенко.

За його словами, децентралізація залишається в арсеналі як ключовий елемент політичного врегулювання на Донбасі: “Ми готові будемо ухвалити новий закон – при поверненні всіх сторін до виконання Мінського протоколу. У разі припинення вогню, створення буферної зони, встановлення контролю за кордоном. І зрозумілих кроків, які б означали задній хід бойовиків у питанні про так звані вибори 2 листопада”.

“Новий закон передбачатиме чіткі межі районів з особливим порядком місцевого самоврядування у чіткій відповідності з Мінськими домовленостями. І бюджетну децентралізацію, яка зніме подразливе питання, хто ж кого годує. Вона дозволить цим районам самим на основі власних ресурсів відповідати за своє фінансування”, – зазначив президент

За словами Порошенка, міжнародний фонд, який буде наповнюватись в тому числі і при участі закордонних партнерів, “повною мірою забезпечить відновлення інфраструктури Донбасу за умови відновлення там української влади, миру, спокою і безпеки”.

“З часом запропоную парламенту ухвалити закон про створення там вільної економічної зони із спеціальним режимом торговельних відносин з Євросоюзом та Росією”, – додав глава держави.

До списку новин