загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Путін ніколи не відмовиться контролювати Україну - Die Welt

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Україна перебуває на межі розколу, і Захід не в силах допомогти.

Після так званих виборів "ДНР" і "ЛНР" фактично втрачені для України й надалі перебуватимуть під впливом Кремля, пише Крістоф Шильтц на сторінках німецької газети Die Welt.

Подібний сценарій вимальовувався ще з моменту укладення Мінських домовленостей у вересні. Вибори були для України важливою віхою, після яких ситуація лише ускладнилася.

"Не варто піддаватися хибним ілюзіям: Україна стрімко йде до розпаду, а Захід безсилий що-небудь зробити і просто спостерігає за подіями", - констатує журналіст.

Конфлікт на сході України тлітиме ще тривалий час. При цьому, Європа, не зважаючи на всі можливі порушення норм міжнародного права, буде сидіти склавши руки.

"Цілком природно, що всі одностайно в обов'язковому порядку засудили вибори як "незаконні і нелегітимні". Природно, ЄС в черговий раз закликав офіційну Москву не ставити під загрозу єдність України. Але от і все. Посилення санкцій не буде. Для цього не вистачає необхідної більшості. Є низка країн ЄС, для яких нинішні санкції проти Москви - це вже занадто", - зазначає журналіст.

Україна по суті залишиться країною-мученицею, адже "поряд з фактичним розколом Україні в найближчі роки доведеться зіткнутися з численними фактами порушення її прав на самовизначення".

"Президент Росії Володимир Путін ніколи не допустить того, щоб Росія втратила контроль над зовнішньою та оборонною політикою України", - пише Шульц.

Врешті-решт, як підсумовує автор, Вашингтон і Брюссель заспокояться, а "найбільша мрія багатьох українців про вступ до ЄС і НАТО так і залишиться невиконаній, незважаючи на всі запевнення і запевнення Заходу".

2 листопада в самопроголошених республіках "ДНР" і "ЛНР" відбулися вибори. За їх результатами в ДНР заявили, що "Донбас більше не частина України".

На поточний момент Росія - єдина держава, визнала псевдовыборы в "ЛНР" і "ДНР".

До списку новин