загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

У столиці може подорожчати електрика - "Київенерго"

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

ПАТ "Київенерго" пояснює можливі віяльні відключення автоматичним вимиканням енергосистеми й аби не допустити цього, пропонує підвищити тарифи для населення. Про це заявив голова наглядової ради "Київенерго" Іван Плачков, передає УНН.

"Якщо ми не піднімемо тарифи для населення, то ми не збалансуємо енергетичний комплекс і справді прийдемо до віяльних відключень. Це відбуватиметься автоматично, сама система буде вимикатися, щоб не розвалити енергосистему. Треба зробити тарифи прозорими й економічно обґрунтованими", - зазначив Плачков.

Він також додав, що в умовах гострого дефіциту газу, мазуту, вугілля треба максимально економно використовувати енергоресурси.

"Ми споживаємо у 3,9 разів більше енергоресурсів, ніж середній європейський показник. Зараз у нас запаси вугілля становлять 1,4 млн тонн, а нам на опалювальний сезон потрібно ще близько 12 млн. Підписані контракти на закупівлю вугілля на наших шахтах дадуть можливість стабілізувати ситуацію. Але це не означає, що країна не має вживати певних заходів для економії енергоресурсів", - наголосив голова наглядової ради "Київенерго".

Сутність таких заходів, на думку Плачкова, має полягати в обмеженні споживання перш за все промисловими підприємствами, про перерозподіл споживання з вечірніх годин на нічні. Для цього потрібно з 7-ї вечора до 10-ї в містах і селах максимально перерозподілити споживання електроенергії, підкреслив він.

До списку новин