загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Соцвиплати жителям Донбасу відновлять тільки після звільнення територій

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Пенсії жителям Донбасу не виплачуватимуться до тих пір, поки ця територія не підконтрольна київській владі.

Кабінет міністрів має намір здійснювати соціальні виплати в деяких регіонах Донбасу лише після того, як звідти підуть незаконні збройні формування, заявив прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк.

"Всі пенсії, всі соціальні виплати, пільги нараховуються для кожної людини. Заберуться з території Донецька і Луганська російські терористи, ми невідкладно візьмемо під контроль території і виплатимо персонального кожній людині ті соціальні виплати, на які вони мають право", - сказав Яценюк, відкриваючи засідання уряду в середу, 5 листопада.

Нагадаємо, що 4 листопада Рада національної безпеки і оборони (РНБО) доручила розробити законодавчі акти про врегулювання економічної та податкової діяльності в Донбасі.

Раніше РНБО рекомендувала внести в парламент законопроект про скасування особливого режиму самоврядування в окупованих регіонах Донецької і Луганської областей.

До списку новин