загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Літні люди оглянули церкву Юра

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

У рамках відзначення 25-річчя виходу УГКЦ з підпілля, підопічні Львівського міського територіального центру відвідали Архикатедральний собор Святого Юра, повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

Літні городяни побували у пам’ятці барокової архітектури в Україні – Соборі Св. Юра, який є головним греко-католицьким храмом Львова. В часі проведення екскурсії дідусі та бабусі дізнались, що, окрім архітектури неповторного ансамблю на Святоюрській горі, храм є також зберігачем безцінних скарбів, до числа яких входять: Чудотворна Ікона Божої Матері Теребовлянської (початок XVII століття), яка була перевезена єпископом Львівським Йосипом Шумлянським (1643-1708) з Тернопільщини, дзвін (1341), який був зроблений на замовлення князя Дмитра Донського (1350-1389).

Учасники зустрічі побували у крипті під собором, де розташована усипальниця предстоятелів Української Греко-Католицької Церкви: митрополита Андрея Шептицького, кардинала Сильвестра Сембратовича, кардинала Мирослава Івана Любачівського, Патріарха Йосипа Сліпого. Крім того, в крипті зберігається прах князя Галицького Ярослава Осмомисла.

«В часі відвідин Собору Святого Юра дідусі та бабусі спільною молитвою вшанували пам’ять великого подвижника віри митрополита Андрея Шептицького. Мали можливість доторкнутись до мощів св. Івана Павла ІІ, які виставлені для привселюдного почитання. Саме за його заступництвом УГКЦ була легалізована. Ми маємо на меті нести до літніх городян духовні цінності та розкривати досі небачений бік духовного життя», – розповіли у Львівському міському терцентрі.

Довідка

Львівський міський територіальний центр соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян є бюджетною установою управління соціального захисту Львівської міської ради, створеною з метою забезпечення якісного та ефективного функціонування системи соціального обслуговування осіб літнього віку та одиноких непрацездатних мешканців Львова.

Охочі брати участь у заходах дозвілля Львівського міського територіального центру можуть звертатися у відділення соціально-побутової реабілітації за тел.: 233-10-49, а також за тел.: 238-32-74.

До списку новин