загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Екс-співробітник ФСБ: Готується фізична ліквідація Путіна

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Замовниками «операції» є російські олігархи, які не хочуть втрачати грошей через імперські амбіції Путіна, заявив ФСБшник.

Колишній співробітник ФСБ в інтерв’ю з журналістами Київ-онлайн заявив, що в близькому оточенні російського президента Володимира Путіна назріває бунт. Бізнесмени розуміють, що воювати зі всім світом за якісь історичні принципи, сенсу немає. Та й радянська фобія про те, що США нападуть на Росію, теж втрачає своє значення. Війна у 21 століття швидше направлена на економічні блокади, інформаційну пропаганду, а не автомати і військову техніку, передають Патріоти України.

Російський народ ще вірить Путіну, тому народного повстання поки можна не чекати, говорить ФСБшник. А от оточення Путіна, в якому багато мільярдерів, що мають свої активи в тій же Америці і США, звикли більшу частину свого часу проводити за кордоном. Санкції ж боляче б’ють і по їх статкам, і по ритму життя. До того ж бідні і дотаційні регіони України їх абсолютно не цікавлять, тим паче, що і самій Росії загрожує глибока економічна криза. Посилює її агресія Кремля щодо України.

Санкції, які вводять США і ЄС, фактично можуть знищити російських олігархів, говорить екс-співробітник ФСБ, тому бізнесмени і задумались про фізичну ліквідацію Путіна, яку, швидше за все, вже готують. Всього є два сценарії – або знищення ВВП, або державний переворот, та друге російських мільярдерів не надто цікавить, бо несе в собі нові загрози, підсумував ФСБшник. При цьому бойовики «Ісламської держави» також обіцяють захопити Росію і обезглавити Путіна.

До списку новин