загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Більше сотні власних робіт представили підопічні інтернатних установ Рівненщини

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Вишивки, картини, кулінарні шедеври, вироби із дерева та бісеру. Загалом більше 100 виробів декоративно-прикладного мистецтва представили підопічні інтернатних установ Рівненщини на щорічному огляді талантів.

Про це повідомляє прес-служба РОДА.

Загалом у заході, що відбувся в Дубенському будинку-інтернаті для громадян похилого віку та інвалідів, взяло участь 8 закладів системи соцзахисту.

Окрім того, пенсіонери та люди з обмеженими можливостями, котрі проживають у закладах, демонстрували свої художні виступи.

За словами організаторів щорічного огляду-конкурсу, усі колективи приємно вражали й дивували майстерністю, хвилюючою щирістю, красою номерів та оригінальністю.

Метою таких щорічних заходів є активізація та розвиток самодіяльної творчості, стимулювання самовираження, формування естетичних смаків та подальшої реабілітації й соціалізації підопічних інтернатних установ системи соціального захисту, повідомили організатори.

Богдан Слонець

До списку новин