загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Київ вирішив виманити жителів Донбасу із зони АТО

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Кабмін унеможливлює отримання пенсій жителями територій, підконтрольних ДНР / ЛНР. «Центральний бюджет не відправлятиме туди кошти, поки території контролюватимуться всякими самозванцями, - сказав на засіданні Кабміну Арсеній Яценюк. - А що стосується доль людей ... Все пенсії, соцвиплати, пільги будуть налічуватися для кожної людини - заберуться геть терористи, і ми невідкладно повернемо контроль над територіями, виплатимо кожній людині ту пільгу, на яку він мав право ».

На практиці це означатиме, що пенсії продовжать виплачувати лише тим жителям Донбасу, які стали переселенцями - зареєструвалися за межами зони АТО. Виїжджати раз в місяць за грошима в міста або селища, звільнені українською армією, як робило більшість пенсіонерів ДНР / ЛНР, більше не вийде. «До цих пір уряд намагався підтримати людей - пенсіонери приходили, писали заяву, і їм виплачували гроші, звіряючись з електронною базою даних. Тепер цього не буде,каже керівництво Пенсійного фонду. - Тому Кабмін видав постанову про реєстрацію тимчасово переселених осіб. Людина зазначається, і тільки після цього може отримувати пенсію за новим місцем проживання ».

Недоотримані пенсії жителів ДНР / ЛНР будуть депонироваться на спецрахунках Держказначейства, і, за задумом Кабміну, як тільки людина змінює місце проживання, переїжджаючи у велику Україну, він зможе одним махом отримати суму за всі місяці, коли він не отримував виплати. «Потрібно буде звернутися за спеціальною довідкою переміщеної особи в управління соцзахисту - її видають в той же день. Одночасно переселенці отримують компенсації на житло, послуги ЖКГ: для пенсіонерів - по 884 грн, для працездатних - по 442 грн одноразово. Уже звернулися 8,8 тис. Сімей, люди постійно реєструються », - сказав заступник начальника управління інформполітики Донецької ОДА Ілля Суздалев.

Мабуть, в цьому і полягає задумка Києва: виманити з республік максимально більшу кількість жителів. «Були вже три умовні хвилі міграції з Донбасу, і незабаром нас чекає четверта, ще більш складна в гуманітарному, соціальному плані - виїжджатимуть жителі, які до останнього терпіли, співчували, чекали вирішення проблеми», - вважає політолог Андрій Єрмолаєв.

В тему Жителі Донбасу виживають за рахунок бартеру

У Донецьку пенсіонери в шоці від ідеї уряду не платити їм гроші, але сподіваються, що тепер їх забезпечить пенсіями ДНР. Так, колишній шахтар Микола переоформив пенсію в Волновасі і отримав гроші за вересень. «Чи відмовиться Україна від нас? Думаю, що відмовиться - пенсії в ДНР, швидше за все, будуть платити. Я вже нікому не вірю і ні на що не сподіваюся. Платить хоч хтось - і добре », - вважає Микола.

До списку новин