загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Посол України в Канаді – про підтримку Заходу: всі бояться Росії

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Посол України в Канаді Вадим Пристайко вважає, що недостатня, на його думку, підтримка Заходом України у її боротьбі проти російської агресії повʼязана з тим, що «всі бояться Росії». Про це він сказав в інтерв’ю канадському телеканалу CBC.

Пристайко зокрема дорікнув Заходу тим, що той оперативно мобілізувався на захист від радикального угруповання «Ісламська держава», але не зробив цього заради України. «Ви бомбите, надсилаєте F-18… Іракський уряд просить вас про допомогу – і ви все надсилаєте. А потім українська влада просить те саме… І що ви кажете нам? Ні», – заявив посол.

Вадим Пристайко застеріг західних лідерів – і, зокрема, керівництво Канади – від поступок Росії. «Дехто справді думає, що якщо згодувати ведмедеві Україну, Грузію і Молдову, то це його вгамує, задовольнить, і він не піде далі», – зазначив посол.

«Всі думають про одне й те саме: ми допоможемо Україні, але не так, щоб дуже», – додав Вадим Пристайко.

Пристайко завершує свою роботу на чолі дипломатичної місії України в Канаді.

До списку новин