загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Хто заплатить за встановлення нового лічильника, якщо старий вкрали?

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

До редакції звернувся наш постійний читач із Жовтих Вод Сергій Поліщук. З його будинку викрали електролічильник і електропроводку. Хто повинен оплатити встановлення нового лічильника?

Шановний Сергію Олександровичу, відносини між громадянами (далі — споживачі) та енергопостачальною організацією регулюються Правилами користування електричною енергією для населення, затвердженими Постановою Кабінету Міністрів України від 26.07.1999 №1357 (далі — Правила). Правила обов’язкові для виконання всіма споживачами і енергопостачальниками незалежно від форм власності.

Згідно з п. 3 Правил споживання електричної енергії здійснюється на підставі договору про користування електричною енергією (далі — договір) між споживачем і енергопостачальником, що розробляється енергопостачальником згідно з Типовим договором про користування електричною енергією і укладається на три роки. Пунктом 11 Правил передбачено що відповідальність за збереження приладів обліку, встановлених у квартирі, на інших об’єктах споживача, та пломб на них несе споживач.

Відповідно до п. 17 Правил у разі пошкодження, втрати або неправильної роботи приладу обліку з вини споживача він відшкодовує вартість перевірки, ремонту чи встановлення нового приладу обліку. В інших випадках перевірка, ремонт чи заміна пошкодженого або втраченого приладу обліку здійснюється за рахунок енергопостачальника чи організації, яка відповідає за збереження приладу обліку.

Енергопостачальник повинен відновити облік електричної енергії упродовж 3-х місяців. Постачання електричної енергії без обліку понад 3 місяці забороняється. 26.08.2014 р. за Вашою адресою було встановлено електролічильник ЛЕЇ 101 зав. номер 086472, електропостачання помешкання відновлено.

Вимоги енергопостачальної організації щодо сплати вартості послуг за встановлення розрахункового засобу обліку та вартості електролічильника відповідають чинному законодавству.

Юрій Матусевич

До списку новин