загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Денісова закликає переселенців ставати на облік

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Влада виплачує переселенцям допомогу: 884 грн для непрацездатних (пенсіонери, інваліди, діти) і 442 гривні для працездатних осіб.

Єдину інформаційну базу даних про взяття на облік внутрішньо переміщених осіб надійно захищено.

Про це заявила міністр соціальної політики Людмила Денісова, інформує прес-служба Кабміну.

"Знаю, що люди не стають на облік через те, що така інформаційна база нібито буде загальнодоступною й усі дані поширюватимуться, зокрема і через Інтернет. Це не так. Усю базу формують на захищених каналах, тому хвилюватися немає чого", – сказала міністр.

Окрім того, влада виплачує переселенцям допомогу: 884 грн для непрацездатних (пенсіонери, інваліди, діти) і 442 гривні для працездатних осіб. При цьому загальний розмір допомоги не може перевищувати 2,4 тис. грн на сім’ю. Допомогу розраховано щонайбільше на 6 місяців. Передбачено, що вже після двох місяців із дня звернення працездатні переселенці мають знайти роботу, в іншому разі допомогу скоротять удвічі.

Нагадаємо, що в Україні на сьогодні допомогу з безробіття отримують 307 тисяч громадян.

До списку новин