загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

На Полтавщині через творчість демонстрували діалог між поколіннями

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

У приміщенні відділення соціально – побутової адаптації територіального центру соціального обслуговування Лубенської міської ради відбулося танцювальне дійство «Творчість єднає покоління», що проходило в рамках проекту «Надання підтримки, допомоги та сприяння розвитку активності людей похилого віку» за підтримки Німецького федерального фонду «Пам’ять. Відповідальність. Майбутнє». Об’єднати різні покоління вдалося активістам і волонтерам Полтавської обласної молодіжної громадської організації «Твій Світ», що ще раз стало доказом того, що спільна діяльність єднає та зближує людей різних вікових категорій.

Керівник проекту, Олександр Чепур говорить, що сьогодні дуже важливо утримувати солідарність між поколіннями.

Отже, цього дня у реальному часі поєдналися традиції і надбання різних поколінь, між якими стоять роки і навіть десятиліття: народні обрядові композиції, майстер-класи, хороводи, імпровізовані танцювальні дійства. Кожен з виступаючих продемонстрував неабиякі мистецькі здібності. А всі учасники переконалися, що творчість близька людям різного віку, більше того, танок – це мистецтво, яке об’єднує усі покоління.

Спеціаліст відділу в справах сім᾽ї, молоді та спорту виконавчого комітету Лубенської міської ради Світлана Іванченко переконана у необхідності привернення уваги громадськості до комунікації між поколіннями та людських цінностей. Тому державні організації, що є партнерами проекту разом з громадськими активістами зосереджують свої зусилля на створенні умов, які сприятимуть діалогу поколінь та активності людей похилого віку, особливо тих, хто постраждав від тоталітарних режимів.

В ході заходу всі присутні мали насолоду переглянути танцювальний калейдоскоп у виконанні учасників проекту: танцювального колективу «Ренесанс», танцювального колективу «Терпсихора» Лубенського територіального центру соціального обслуговування міської ради, зразкового танцювального колективу спортивного – бального танцю «Стиль».

Дмитро Лоховицький, художній керівник танцювального колективу «Ренесанс» стверджує, що це цілком неординарна подія, до якої ретельно й досить серйозно готувалися представники різних епох. Одні зі значним життєвим і трудовим досвідом, інші – щойно виходять на свою життєву дорогу, тому виступи були неперевершеними. А насамкінець юні митці зробили справжній подарунок, продемонструвавши патріотичну композицію «Час надії» на тему останніх подій в державі.

Під час частування особи похилого віку, учасники проекту та волонтери мали змогу поспілкуватись і домовились, що такі зустрічі стануть доброю традицією.

Олександр Чепур

До списку новин