загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Актуальні питання щодо виплати пенсії зони пенсіонерам, які тимчасово пересилилися із зони проведення АТО

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Запитання: Як виплачується пенсія в разі зміни місця проживання?

Чинним законодавством України, зокрема ст. 47 Закону України « Про загальнообовєязкове державне пенсійне страхування» передбачена виплата пенсії щомісячно в строк не пізніше 25 числа кожного місяця, за який виплачується пенсія, виключно в грошовій формі за зазначеним у заяві місцем проживання пенсіонера в межах України.

При переїзді пенсіонера на постійне або тимчасове місце проживання в іншу місцевість орган Пенсійного фонду за новим місцем проживання після одержання відповідних документів робить запит пенсійної справи пенсіонера за попереднім місцем проживання. Після отримання пенсійної справи орган Пенсійного фонду за новим місцем проживання приймає пенсіонера на облік та розпочинає виплату пенсії.

Запитання: Які документи необхідно надати для запиту пенсійної справи?

До заяви про запит пенсійної справи додаються: копія паспорту, ідентифікаційного коду та при наявності- пенсійне посвідчення. Для пенсіонерів, які тимчасово переселилися з Донецької та Луганської областей довідки про підтвердження тимчасового фактичного місця проживання надавати не треба.

Запитання: Чи можливе подання заяви про запит пенсійної справи за довіреністю?

Згідно п. 1.5 Порядку подання та оформлення документів для призначення (перерахунку) пенсій відповідно до Закону України “ Про загальнообовєязкове державне пенсійне страхування”, затвердженого постановою правління Пенсійного фонду України 25.11.2005 № 22-1 ( у редакції постанови правління Пенсійного фонду України 07.07.2014 № 13-1), зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 31.07.2014 за № 895/25672 заява на запит пенсійної справи за новим місцем проживання подається пенсіонером особисто до органу, що призначає пенсію, за новим місцем проживання (реєстрації).

Запитання: як визначитися до якого управління Пенсійного фонду України звертатися?

Звертатися необхідно до органу Пенсійного фонду України, що здійснює пенсійне забезпечення за адресою фактичного проживання пенсіонера.

До списку новин