загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

У Кличка пояснили, чому пенсіонери з інших міст мають сплачувати за проїзд у метро

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

У Києві право на пільговий проїзд у метро київським пенсіонерам надано рішенням Київради.

Пенсіонери Києва мають право безкоштовного проїзду у метро, а пенсіонери з інших регіонів мають платити за проїзд.

Про це заявив керівник апарату КМДА Володимир Бондаренко на сторінці у Facebook, коментуючи заяву міністра соцполітики Людмили Денисової, яка обіцяла розібратися з проїздом у столичному метро.

"Якщо пані Людмила (міністр соцполітики Людмила Денисова - УНІАН) особисто чи Уряд загалом вважає за необхідне, аби така пільга була у всіх - нехай надасть таке право постановою Уряду всім пенсіонерам. Ну, і за разом компенсує кошти з державного бюджету", - заявив він.

Бондаренко підкреслив, що держава дає пільговий проїзд пенсіонерам у наземному транспорті, а про метро кожне місто вирішує самотужки.

Як повідомляв УНІАН, з 9 листопада 2014 року безоплатний проїзд в метрополітені 5 пільговим категоріям киян надається виключно на підставі "Картки киянина".

До категорій пільговиків, які тепер мають користуватися "Карткою киянина" для безкоштовного проїзду у метро, увійшли: інваліди, пенсіонери, один із батьків багатодітної сім'ї, непрацюючі особи, які здійснюють догляд за дітьми-інвалідами, особи, які не мають права на пенсію. Всі вони мають бути киянами.

До списку новин