загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Гривневий геноцид імені Гонтарєвої - думка

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Політика Нацбанку може спричинити катастрофу серед незахищених верств населення.

Таку позицію висловив екс-заступник голови НБУ Олександр Савченко.

"Поступово валютна політика Нацбанку перейшла з макроекономічної на соціальну. Мене дивує слабке втручання влади в ситуацію на валютному ринку", - зазначив він.

На його переконання, продовження такої ситуації спричинить гуманітарну катастрофу серед бідних верств населення, які не зможуть прожити на власні кошти.

"Курсову політику глави Нацбанку можна назвати валютним геноцидом щодо багатьох верств населення. По-перше, це - кредитні позичальники. У них зараз просто безвихідь. Також це банки, які видали валютні кредити. Вони теж не знають, що робити, тому що їм не повертають кошти. Друга категорія - малозабезпечені, пенсіонери та громадяни з мінімальною зарплатою. У них майже всі доходи йдуть на ЖКГ, а там пряма залежність від курсу, тому що газ - складова цих тарифів. І пенсіонери витрачають 20-30% коштів на ліки, які вже в аптеках подорожчали в два рази", - резюмував Савченко.

До списку новин