загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Відкриття виставки живопису Івана Марчука у Хмельницькому музеї

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

13 листопада 2014 р. о 16:00 у Хмельницькому обласному художньому музеї відбудеться відкриття виставки живопису Івана Марчука (м. Київ). Вернісаж супроводжує концерт всесвітньовідомої скрипальки Богдани Півненко, доньки митця. Спільна акція живописця Івана Марчука та скрипальки Богдани Півненко презентує три види мистецтва – ретроспективну виставку полотен, концертну програму та читання художником віршів українських поетів.

Іван Марчук - єдиний з українців, що увійшов до рейтингу 100 найвизначніших геніїв сучасності, який уклала британська газета The Daily Telegraph. Цікаво, що Марчук набрав втроє більше балів ніж всесвітньовідомий Квентін Тарантіно.

2006 – Міжнародна академія сучасного мистецтва в Римі прийняла Івана Марчука до лав «Золотої гільдії» та обрала почесним членом наукової ради академії. Це перший випадок визнання українського автора інституцією такого високого рівня. Сьогодні «Золота гільдія» нараховує 51-го художника з усього світу.

Богдана Півненко – самобутня скрипалька, яскрава представниця нової генерації музикантів. За влучним визначенням одного з провідних тележурналістів Богдана – «український Паганіні у спідниці».

До списку новин