загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Японія виділить близько $ 6 млн на спільну з ООН програму допомоги Донбасу

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

У рамках проекту за рік планується відновлення центрів з надання соціальних послуг, обслуговуючих найбільш вразливі групи населення.

ООН і японський уряд оголосили про новий проект відновлення соціальної інфраструктури в східних регіонах України, які зазнали шкоди через військовий конфлікт.

Програма розвитку ООН (ПРООН) і уряд Японії оголосили про старт нового проекту з відновлення інфраструктури, необхідної для надання соціальної допомоги населенню на Сході України.

Як повідомляється на офіційному сайті ООН, основна мета проекту полягає в відновленні центрів з надання соціальних послуг, обслуговуючих найбільш вразливі верстви населення, зокрема, дітей-сиріт, людей похилого віку, людей з обмеженими можливостями та вагітних жінок.

Крім того, в рамках проекту планується відновлення систем водопостачання та санітарно-гігієнічних послуг в школах. Також за допомогою ООН школи на Сході України отримають нове обладнання, меблі та навчальні матеріали.

На проект, розрахований на рік, виділено 5 млн 782 тис. дол. Гроші надаються урядом в Токіо.

При підписанні в четвер у Києві проектного документа між Програмою розвитку ООН і Міністерством регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України віце-прем'єр українського уряду Володимир Гройсман зазначив, що "цей проект спрямований на те, щоб відновити нормальне життя на територіях, звільнених від окупантів".

До списку новин