загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Російські танки і війська прибувають в Україну, як стверджує командувач НАТО

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Генерал Філіп Брідлав попереджає про ескалацію воєнного конфлікту, оскільки кордон між двома країнами продовжує бути неконтрольованим.

Україно-російський кордон залишається повністю відкритим, - наголошує війьковий керівник НАТО.

Головнокомандуючий НАТО cтверджує, що колони російських танків, артилерії і військ були помічені під час перетину кордону в Україну протягом останніх двох днів, на фоні побоювань поновлення конфлікту на сході країни.

Москва спростувала інформацію про те, що будь-які колони перетинали кордон і попросила НАТО надати докази.

Філіп Брідлав, генерал США, Верховний головнокомандувач НАТО в Європі, виступаючи в столиці Болгарії Софії у середу, заявив: «Мене турбує найбільше те, що склалася ситуація, при якій кордон між Україною і Росією має «дірки», він повністю відкритий».

Він також додав: «Війська, гроші, підтримка, постачання, зброя у будь-який час проходять туди й назад через кордон, і це є серйозною загрозою».

Український уряд заявив про передислокацію своїх сил у рамках підготовки до можливого наступу проросійських сепаратистів.

Постачання Росією танків, артилерії і військ, а також систем протиповітряної оборони може врешті-решт знищити хитку домовленість про припинення вогню, погоджену в середині вересня. З моменту припинення вогню було зафіксовано численні спалахи насильства з боку сепаратистів, а кількість жертв конфлікту вже перевищує  4000 осіб з моменту укладення перемир'я.

Брідлав відмовився повідомити, яким чином було отримано інформацію про рух Росіян, або скільки військ, танків та броньованих автомобілів було зафіксовано.

Російський міністр оборони в Москві, генерал-майор Ігор Конашенков сказав: «За такими заявами не було і немає фактів». Росія відмовилася звертати увагу на такі звинувачення НАТО.

У серпні Гардіан стала свідком, як колона з 23 бронетранспортерів перетинала кордон з Росією в Україну. РФ заперечує інформацію про надсилання військ і озброєнь у серпні та заявила, що деякі росіяни можуть бути на сході у якості волонтерів під час відпустки. Серед загиблих у конфлікті є велика кількість російських військових.

У вівторок Організація з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ) - антикризова  група, яка моніторить події, - повідомила про рух броньованих колон.

«Протягом останніх двох днів ми бачили те ж саме, що з'явилося в звітах ОБСЄ. Ми бачили, як колони російської техніки - російські танки, самохідна артилерія, російські системи протиповітряної оборони і російські ударні війська -  входять в Україну», - сказав Брідлав.

Він додав: «Ми не маємо хорошої картинки на даний час, скільки техніки там було. Але ми стверджуємо, що було декілька колон».

Представник ОБСЄ Майкл Боцюрків попередив про те, що конфлікт може загостритися. «Рівень насильства в східному регіоні України і небезпека подальшої ескалації залишаються досить високими і мають тенденцію зростання», - сказав Боцюрків.

Спостерігачі ОБСЄ повідомили у вівторок, що бачили автоколону з 43 немаркованих військових вантажівок, що прямували в напрямку сепаратистської твердині - міста Донецьк, п'ять з них буксирували гаубиці, а п'ять інших  - ракетні установки.

Уряд України повідомив про перетин кордону російськими військовими минулого четверга.

Міністр оборони України Степан Полторак сказав: «Ми передислоковуємо наші збройні сили у відповідь на дії бойовиків. Головне завдання, приготуватися до бойових дій. Ми якраз цим займаємось: приводимо все у стан готовності».

Уряд України повідомив, що один з солдатів був вбитий і двоє поранені через обстріли в Донецьку.

Міністр оборони Росії, Сергій Шойгу заявив, що його держава тримає свої війська в стані готовності через посилену іноземну присутність на кордоні, посилаючись на проведення додаткових навчань силами НАТО в країнах Балтії та в інших місцях.

«Багато в чому це пов'язано з ситуацією в Україні, розпалюванням альянсом антиросійських настроїв і збільшенням іноземної військової присутності в безпосередній близькості до наших кордонів», - відзначив Шойгу.

Міністр повідомив, що російські стратегічні бомбардувальники дальньої дії будуть проводити регулярні патрулювання території від Північно-Льодовитого океану до Карибського басейну і Мексиканської затоки.

«У нинішній ситуації ми повинні підтримувати військову присутність на західному узбережжі Атлантики та східній частині Тихого океану, а також в Карибському басейні і Мексиканській затоці», -  відзначив Шойгу.

Переклад з англійської.

Здійснив Роман Олійник, директор відділу з міжнародних відносин.

До списку новин