загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Як українці ходять в Інтернет і що там купують, – дослідження Google

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

На кожного жителя України припадає один підключений до Інтернету пристрій. Більшість українців, які користуються Мережею, заходять до неї щодня, й особи літнього віку не виняток. Найчастіше наші люди купують онлайн авіаквитки, найрідше – харчові продукти.

Про це свідчать результати дослідження, проведеного компанією TNS Infratest на замовлення IT-гіганта Google, присвяченого особливостям поведінки інтернет-користувачів з різних країн, у тому числі з України.

Поступово все більше українців присвячують свій час Всесвітній мережі. На кожного жителя країни припадає рівно один підключений до Інтернету пристрій. 52% українців використовують для входу в Інтернет персональний комп’ютер. Друге місце за популярністю займають смартфони з часткою 24%, а трійку лідерів замикають планшети, які залучили 7% користувачів.

Більшість українських користувачів заходять в Інтернет щодня – 94% користувачів від 16 до 24 років; 80% користувачів 25-34 років; 70% користувачів 35-44 років; 54% користувачів 45-54 і 60% користувачів від 55 років і старших.

Найчастіше в мережі українці купують авіаквитки – 68%, бронюють готелі – 52%, купують велику побутову техніку – 49%, телевізори – 44%, одяг – 42%, квитки в кіно – 23%, страховки – 10% і харчові продукти – 6%.

Всього для вивчення поведінки в Інтернеті компанія TNS Infratest опитала понад 150 тисяч респондентів у 56 країнах світу. В Україні дослідження проводилися з 1 січня по 31 березня 2014 року.

До списку новин