загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

В Україні створили Асоціацію народних волонтерів

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

16 листопада,під час установчого з’їзду новоствореної асоціації було затверджено склад координаційної ради, до якої увійшли представники волонтерських організацій.

Як повідомив журналістам координатор Ради волонтерів при Міноборони Давид Арахамія, в Асоціацію народних волонтерів увійшли зареєстровані волонтерські організації, які регулярно надають допомогу військовим і цивільним особам у зоні АТО, а також ветеранам АТО і їх сім’ям.

Він зазначив, що зараз є кілька сотень заявок від волонтерських організацій, які хочуть вступити в Асоціацію, але на сьогоднішній день було вирішено об’єднати близько 30.

“Це найбільш розкручені фонди, які дуже багато програм реалізують. Маленькою групою легше прийняти рішення, а потім ми робимо вільний вхід. Люди, які захочуть пізніше приєднатися, зможуть це зробити на рівних правах з іншими. Тобто, той, хто перший, не значить – найголовніший… Є багато дрібних громадських об’єднань та волонтерських фондів, і наше завдання – показати їм той досвід, який мають великі волонтерські фонди”, – сказав він.

Давид Арахамія також зазначив, що на з’їзді було вирішено, яким чином волонтерські організації будуть взаємодіяти з державою.

“Волонтери втомилися створювати паралельні державі структури. Держава щось робить, а волонтери бачать, що це працює погано, і починають закривати дірки… Тому волонтерські організації вирішили спробувати коригувати державу за напрямами і, в першу чергу, це взаємозв’язок з Міноборони. Ми вирішили, яким чином це робити з допомогою профільних комітетів… Наприклад, комітет з тактичної підготовки, його завданням є об’єднати весь досвід, який був на волонтерських засадах, і змусити профільні державні структури реалізувати ці програми”, – сказав він.

Давид Арахамія зазначив, що створення Асоціації є важливим кроком, оскільки якщо волонтерські організації, об’єднавшись, будуть доносити проблеми до чиновників, то останні – почнуть прислухатися.

“Наше сьогоднішнє завдання – виступати єдиним фронтом перед державними структурами”, – наголошує він.

До списку новин