загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Жодних підстав для оптимізму щодо України

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

У час, коли існує сильна напруженість між Росією та Заходом через ситуацію в Україні, міністр закордонних справ Німеччини Франк Вальтер Штайнмаєр відвідав Москву для переговорів на вищому рівні. Він є першим високопоставленим європейським міністром, який з липня відвідав Кремль.

Міністр закордонних справ Німеччини Франк Вальтер Штайнмаєр, країна котрого відіграє провідну роль у посередництві з Росією через кризову ситуацію в Україні, заявив, що не бачить підстав для оптимізму стосовно нинішнього протистояння.

"Немає жодних підстав для оптимізму в нинішній ситуації", - заявив Штайнмаєр у вівторок під час спільної прес-конференції з міністром закордонних справ Росії Сергієм Лавровим у Москві.

"Що нам слід зробити, так це наполегливо працювати, працювати над тим, щоб переконати людей, що перемир'я, розпочате раніше, не здатне функціонувати саме по собі", - заявив Штайнмаєр.

Штайнмаєр є першим високопоставленим Європейським міністром, який відвідав Москву починаючи з липня, і поїздка відбулася на фоні погіршенням відносин між Росією та Заходом до рівня холодної війни.

Штайнмаєр зустрівся з керівництвом України в Києві перед своїм від'їздом до МосквиВізит міністра закордонних справ Німеччини до Кремля відбувся відразу після переговорів з Президентом України Петром Порошенком і прем'єр-міністром України Арсенієм Яценюком у Києві.

В українській столиці він закликав усі сторони дотримуватися мирної угоди, досягнутої у Мінську  на початку вересня, яку неодноразово порушували, але яка, за словами Штайнмаєра, пропонує найкращі шанси зупинити насильство, в результаті якого вже загинуло понад 4000 осіб.

Штайнмаєр рішуче закликав до якомога швидшого проведення лінії розподілу між урядовими силами України і проросійськими бойовиками для того, щоб зберегти мир.

"Навіть якщо головні зобов'язання не будуть виконані, відмова від Мінської угоди стане величезною втратою", - заявив Вальтер Штайнмаєр після переговорів з Лавровим в Москві.

Лавров говорив про німецько-російське партнерство, але підкреслив глибоке розмежування між Росією та Заходом, коли закликав Київ визнати останні вибори в контрольованому бойовиками Луганську та Донецьку. Київ і Захід відмовилися визнавати результати цих виборів.

Федеральний канцлер Німеччини Ангела Меркель провела кілька годин безрезультатних переговорів з Президентом РФ Володимиром Путіним на минулих вихідних під час саміту великої двадцятки у Брісбені, Австралія. Меркель зазначила, що російська політика дестабілізації, зокрема анексія Криму, "кидає виклик мирному світовому порядку в Європі".

Серйозне військове нарощення

НАТО звинувачує Росію в підтримці терористів у східній Україні озброєннями і військовими.Дискусії мали місце після того, як Генеральний секретар НАТО Йенс Столтенберг звинуватив Росію у вівторок в серйозному військовому нарощенні і в східній Україні, і в Росії.

"Ми бачимо рух військ, устаткування, танків, артилерії, а також передових систем протиповітряної оборони", - сказав Йенс Столтенберг перед проведенням переговорів з ЄС міністрами оборони в Брюсселі. Він закликав Росію відвести свої військові сили і поважати умови Мінської угоди.

Москва категорично спростувала звинувачення стосовно підтримки бойовиків військами і зброєю.

Переклад з англійської.Здійснив Роман Олійник, директор відділу з міжнародних відносин.

До списку новин