загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

В Україні збільшився відсоток "проїдання" власних зарплат

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

53% заробітної плати українці витрачають на продукти харчування.

Таку статистику повідомив керівник відділу аналітики компанії RAM 360 Agency Денис Молчанов.

"Це найвищий показник в Європі. Для порівняння - жителі Великобританії витрачають на продукти 9,1% своїх доходів, Швейцарії - 9,6%, Німеччини - 12,1%, Франції - 15,9%", - повідомив він.

"Навіть наші найближчі сусіди витрачають на їжу меншу частину свого бюджету, ніж українці, поляки - 25,1%, росіяни - 30,3%, білоруси - 40,8%, молдавани - 43,2%", - додав Молчанов.

Цей показник, на думку експерта, об'єктивно оцінює рівень життя та благополуччя в країні.

"Як правило, в багатих державах частка витрат на продукти значно менше, ніж у бідних. Чим благополучніша країна, тим дешевше продуктові кошики домогосподарств", - заявив економіст Міжнародного центру перспективних досліджень Олександр Жолудь. А ось жителі бідних країн, по суті, змушені працювати "за їжу". При цьому навіть незначне зростання за цією статтею витрат вкрай болюче для сімейного бюджету. Що вже казати про Україну, де, за даними Держстату, з початку року продукти подорожчали на 15,5%. Найбільш істотне зростання за підсумками дев'яти місяців показали фрукти, ціна на які зросла на 63%, цукор - на 40%, риба - на 27% і м'ясо - на 21%." - резюмував Жолудь.

Такий стан речей стимулює до економії та зменшенні продуктового набору, населення стало менше купувати м'яса, риби тощо.

До списку новин