загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

У ситуації з Україною ЄС виявився "безликим і неефективним" - екс-держсекретар США

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Поки Європа згуртувалася перед спільною загрозою, але Кремль буде старанно розхитувати її єдність.

ЄС був "безликим і неефективним" в ситуації з кризою в Україні, вважає колишня держсекретар США (1997 - 2001) Мадлен Олбрайт.

Виступаючи у четвер, 25-ю річницю "оксамитової" революції в Чехословаччині, у Національному фонді підтримки демократії, Олбрайт наголосила, що очікування того, що Європа стане частиною рішення, а не самою проблемою не виправдалися, пише Голос Америки.

Вона також зазначила, що і зусилля США в цій області також не стали дуже успішними. Зокрема це сталося через те, що просування демократії стало асоціюватися з військовими операціями.

"Дії попередньої адміністрації призвели до того, що демократія отримала погану репутацію, зокрема, через те, що сталося в Іраку", - зазначає Олбрайт.

Дії російського президента, якого вона назвала "хорошим тактиком, але поганим стратегом", справили ефект прямо протилежний тому, який очікував російський президент Володимир Путін, вважає американський політик.

"Своїми діями він об'єднав Європу, замість того, щоб її розколоти", - підкреслює Олбрайт.

На її думку, на велику війну Путін не наважиться.

"Він, звичайно, не буде входити в Європу з великою армією. Він буде різними способами її "підгризати", для того щоб внести в ситуацію хаос і дезорієнтувати", - зазначила екс-держсекретар Сполучених Штатів.

З думкою колишнього держсекретаря США погодився і колишній міністр закордонних справ Чехії Карл фон Шварценберг, який також був присутній на заході.

"Путін досить розумний, щоб не розв'язувати велику війну, не втягувати до неї багато людей. У цьому зараз мистецтво російської зовнішньої політики", - сказав він.

У відповідь на чергове посилення військової присутності Росії на сході України, ЄС загрожує Москві новими санкціями. Проте їх введення поки застопорилося. Міністр закордонних справ Польщі Гжегож Схетина нещодавно заявив, що в Європейському Союзі зростає різниця поглядів щодо посилення санкцій проти РФ.

До списку новин