загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Майже 1000 людей загинуло під час перемиря в Україні, каже ООН

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Спостерігач за дотриманням прав людини стверджує,  що 957 осіб померло з часу  підписання мирної угоди у вересні, з порушеннями з обох сторін

Майже 1000 чоловік було вбито в Україні з часу припинення вогню у вересні, в середньому 13 осіб на день, за даними ООН. У доповіді моніторингової місії ООН з прав людини в Україні  число загиблих, починаючи від 5 вересня, коли був підписаний мирний договір по 18 листопада, оцінюється у 957.

"Список жертв продовжує доповнюватись. Цивільні особи, в тому числі жінки, діти, меншини і ряд вразливих осіб та груп продовжують потерпати від наслідків  політичної безвиході в Україні", - як заявив верховний комісар ООН з прав людини Зейд Раад Зейд аль-Хусейн.

У цю п'ятницю відзначатимуть першу річницю початку  протестів на Майдані проти колишнього прокремлівського уряду України, що в підсумку призвело до конфлікту на сході.

У загальній складності більше 4300 бійців і мирних жителів було вбито на сході України з часу, коли проросійські ополченці захопили прикордонні регіони в квітні, як заявило ООН. Ця цифра включає у себе 298 осіб, які загинули в збитому літаку малайзійських авіаліній у липні.

У доповіді докладно розповідалось про грубі порушення прав людини з обох сторін. Один український солдат сказав, що  його права рука, на якій було зроблено татуювання "Слава Україні", була сокирою відрубана бойовиками. Сепаратист, затриманий українськими силами в Донецьку заявив, що його мало не задушили поліетиленовим пакетом і неодноразово били.

ООН надав великого значення збільшенню кількості людей, зареєстрованих як внутрішньо переміщених у результаті конфлікту, з 275 489 в середині вересня, до 466 829 в середу.

Кремль заперечує західні й українські обвинувачення у тому, що він сприяє сепаратистським бойовикам військами або військовою технікою, у той час як дипломатичні відносини стрімко впали до рівня, небаченого з часів холодної війни.

У четвер НАТО заявив,  що цього року на тлі підвищеної напруженості у відносинах між Москвою і Заходом, з огляду на кризу, перехопив близько 400 російських військових літаків поблизу країн-членів.

"Якщо ви подивитеся на кількість перехоплень довкола НАТО, ми можемо говорити про 400 фактів, на 50% більше, ніж вторік," - сказав Генеральний секретар НАТО Йенс Столтенберг журналістам у Західній Естонії. "Більшість цих польотів відбувалися у міжнародному повітряному просторі, але він знаходиться поблизу нашого повітряного простору, і вони  перешкоджали комерційним рейсам. Це поведінка, якої ми не бачили впродовж багатьох років, ще з часів холодної війни ".

Він говорив на авіабазі Емарі, на якій розміщена західна оборонна повітряна місія альянсу для країн Балтії, після переговорів з прем'єр-міністром Естонії Тааві Ройвас.

Нові члени НАТО, такі як Польща і країни Балтії, якими колись керувала Москва, глибоко стурбовані діями Росії в Україні. Захід вважає, що Росія тягне за ниточки в смертельному семимісячному конфлікті між прозахідними урядовими силами і проросійськими сепаратистами на сході України - обвинувачення, які Кремль заперечує.

Столтенберг заявив, що НАТО засвідчило "більше 100 перехоплень, що в три рази більше, ніж минулого року" навколо Балтійського регіону, але підтвердив, що альянс буде "охороняти і захищати Естонію".

Звертаючись у четвер, канцлер Німеччини Ангела Меркель заявила під час вшанування двадцять п’ятої річниці з часу примирення з сусідньою Польщею, що Росія має вирішальне значення для забезпечення європейської безпеки. "Ми розуміємо, що безпека в Європі може бути забезпечена в середньостроковій і довгостроковій перспективі лише з Росією", - сказала Меркель на церемонії з польським прем'єр-міністром Євою Копач у південному польському місті Кшижові.

"Санкції не є самоціллю. Вони застосовуються тільки в разі необхідності ", - сказала Меркель, маючи на увазі західні санкцій у стосунку Росії. - "Ми хочемо продовжувати діалог з Росією."

Кшижов став багатий на символіку падіння залізної завіси в Східній Європі, що припинило поділ Європи на Схід і Захід, після того як прийняв у себе важливу польсько-німецьку зустріч примирення у 1989 році.

Переклад з англійської.

Здійснив Роман Олійник, директор відділу з міжнародних відносин.

До списку новин