загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Мінфін роз'яснило, як вираховуватимуть податки на нерухомість і пенсію

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Податки будуть брати лише із "надлишкової" площі та різниці підвищеної пенсії.

Міністерство фінансів України роз'яснило, як вираховуватимуть податки на нерухомість і пенсію.

Зміни у законодавстві стосуватимуться лише пенсіонерів, які отримують більше, ніж 3654 гривні. Отже, якщо людина отримує чотири тисячі, то податок у розмірі 15% платитиме лише з різниці - 346 гривень. Про це йдеться в сюжетіТСН.19:30.

 

Такий принцип діятиме і щодо податку на нерухомість. Квартири загальною площею до 60 квадратних метрів та будинки до 120 "квадратів" не оподатковуватимуться. За решту треба буде платити максимум 2% від мінімальної зарплати - це 24 гривні за квадратний метр. Тобто, якщо ваша квартира - 65 квадратних метрів, то оподатковується лише 5 "квадратів". А це - 120 гривень на рік. Гроші - від цього збору - пІдуть у місцеві бюджети. Причому місцеві ради мають право взагалі не вводити цей податок або ж встановлювати додаткові пільги для малозабезпечених.

До списку новин