загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Українці отримують найнижчу заробітну платню в Європі

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

У той час, коли європейці виходь на страйки, вимагаючи зменшити кількість робочих годин або внести до соціального пакету оплату мобільного телефону чи занять у фітнес-залі, українці працюють за найнижчі зарплати у Європі. Ще в минулому році місце «аутсайдера» займала Молдова, то сьогодні його посіла Україна.

У Державній службі статистики України повідомляють, що середня заробітна плата українця становить 3400 гривень. При тому, що найманий робітник в середньому отримує 1300-1500 грн. Порівнюючи з європейськими країнами, українець за одну годину праці отримує 2 – 2,5 долара, німець отримує 40 євро, а житель Скандинавії – 80 євро. Частка заробітної плати в собівартості української продукції нині становить у середньому 8—11 %, а європейської — 40—50 %.

Враховуючи такі невтішні дані, варто зазначити, що за останні місяці 2014 року реальна заробітна платня українця зменшилась на 12,7%. Найвищі зарплати, традиційно, в столиці України, в середньому – 5327 гривень. Найнижча в Закарпатській області – близько 2850 грн.

За минулорічним рейтингом заробітних плат, складеним ООН, серед 72 країн світу, Україна посіла 56 місце. У світі найбільше отримують працівники Люксембургу, Норвегії, Австрії та США, найменше у Таджикистані та Пакистані. А от у Європі Україна тримає «лідерство», як країна з найнижчим рівнем заробітної плати.

До списку новин