загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Аваков: Арештовані активи Януковича більші, ніж річний бюджет МВС і МО

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Аби ці гроші потрапили до бюджету, Генпрокуратура та Мін'юст пропонують Раді дозволити судити екс-президента заочно.

Генпрокуратура і Мін'юст внесли в парламент невеликі поправки, що усувають бюрократичні перепони для проведення суду над Януковичем і Ко в заочному режимі.

Про це на своїй сторінці у "Фейсбуці" написав міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

Як пояснює міністр, це дозволить "не чекаючи упіймання втікачів, обернути в дохід України арештовані активи "сімейних". "Активи, раніше вкрадені в народу", – уточнив Аваков.

За його словами, обсяг вкрадених Януковичем і його поплічниками грошей становить близько 2 мільярдів доларів.

"Крім активів у нерухомості та часток у компаніях, арештовані українськими силовиками грошові активи (гроші на розрахункових рахунках і високоліквідні цінні папери) становлять: $2 млрд за кордоном + $1,8 млрд. І 6 млрд грн усередині країни", – зазначив міністр і додав, що "ця сума більша, ніж затверджений річний бюджет Міністерства оборони + МВС і Нацгвардії".

"Нехай клюють і картають мене ліберали, але скажу відверто: Україні дуже потрібне якнайшвидше рішення суду, яке поверне ці гроші в бюджет країни! Нехай заочне, справедливості в цьому випадку воно не зменшить", – підсумував Арсен Аваков.

До списку новин