загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Скільки років трудового стажу Ви маєте?

Рада сьогодні розгляне зняття депутатської недоторканності – спікер

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Верховна Рада України має сьогодні розглянути законопроект, що передбачає зняття недоторканності з народних депутатів і обмежити недоторканність суддів, заявляє спікер парламенту Володимир Гройсман.

«Лідери всіх політичних партій і фракцій ухвалили одноголосне рішення підтримати цю ініціативу. Я сьогодні дав доручення апарату Верховної Ради України підготувати (законопроект – ред.), щоб сьогодні він був проголосований і спрямований до Конституційного суду. І, відповідно, ми почали процедуру зняття необмеженої і необґрунтованої ганебної недоторканності депутатів і суддів», – заявив Гройсман, відкриваючи засідання Верховної Ради.

За словами спікера, ця ініціатива буде винесена на розгляд Верховної Ради після «години запитань» до уряду.

За повідомленням прес-служби президента України, Петро Порошенко на зустрічі з лідерами парламентських фракцій запропонував скасувати депутатську недоторканність і обмежити недоторканність суддів.

До списку новин