загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

У Національній філармонії відбудеться концерт «Молитва Матері Терези»

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

12 лютого о 19:00 у Колонному залі ім. М. В Лисенка Національної філармонії України (за адресою: Володимирський узвіз, 2) кияни та гості міста зможуть відвідати концерт «Молитва Матері Терези».

Захід відбудеться з нагоди початку головування Латвійської Республіки у Раді Європейського Союзу.Під керівництвом диригента Сіґвардса Клява у концерті візьмуть участь: хор Латвійського Радіо та державний камерний оркестр «Sinfonietta Riga». До програми концерту увійдуть: твори для хору та струнних інструментів, а саме: «Тиша, любов і світло» Ріхарда Дубра, «Пісня Сілуана» Арво Пярта, «Крапля в океані» Еріка Ешенвалдса, «Літанія Матері Терезі» Андріса Селіцкіса, «Господи, відкрий наші очі» Петеріса Васкса.

Зазначимо, хор Латвійського Радіо відноситься до найкращих європейських професійних камерних хорів. Його високий виконавський рівень добре відомий шанувальникам з різних країн світу. Хор постійно бере участь на міжнародних музичних форумах та у престижних концертних залах. Окрім того, всесвітньо відомим є також камерний оркестр «Sinfonietta Riga», який позиціонує себе відкритим до різної музики – від бароко до екстремального сучасного мистецтва, від академічного до неакадемічного музичних напрямків.

Це концерт публічний, квитки продаються через каси.

До списку новин