загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Скільки років трудового стажу Ви маєте?

Українцям спростили виділення землі

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Президент України Петро Порошенко підписав закон про спрощення процедури виділення громадянам земельних ділянок.

Порошенко підписав закон №180-VIII «Про внесення змін до статті 1861 Земельного кодексу України» щодо спрощення процедури узгодження проекту землеустрою, повідомляє прес-служба президента.

Закон спрощує процедуру реалізації прав громадян на безоплатну передачу їм земельних ділянок із земель державної або комунальної власності.

У прес-службі зазначили, що підписаний президентом закон унеможливлює затягування процесу погодження проектів землеустрою, адже зараз існує проблема, коли працівники відповідних органів влади вимагають усунення то одних недоліків, то інших, не надаючи повний перелік, який необхідно виправити.

Усунення таких недоліків триває роками, громадяни витрачають великі кошти на переоформлення документів і не можуть реалізувати свої права, гарантовані Конституцією.

«У зв'язку з цим, вказана законодавча ініціатива покликана встановити чіткі вимоги до відповідних органів влади надавати вичерпний перелік зауважень, з метою їх подальшого усунення особами, які подали документи для погодження проектів землеустрою», - зазначили в прес-службі.

До списку новин