загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Вечір "Пісні Платона Майбороди" в Музеї історії Києва

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

27 березня 2015 року о 19:00 вперше в рамках музичних вечорів у Музеї історії Києва пропонуємо монографічний концерт з найулюбленіших пісень Платона Майбороди.

Концерт презентує лауреат міжнародних конкурсів Анна ГУРА (сопрано) (учениця народного артиста України Романа Майбороди) в співдружності з концертмейстером, автором ідеї та ведучим Олександром МОСКАЛЬЦЕМ. В програмі концерту звучатимуть найулюбленіші пісні українців, серед яких «Київський вальс», «Пісня про рушник», «Ми підем, де трави похилі». Більшість із них створено на вірші доброго друга композитора, знаного поета Андрія Малишка.

Щиро запрошуємо!

Музей історії міста Києва,Вартість квитків: 50-100 грн.Замовлення квитків та довідки за телефоном: 520-28-27.

PisniMayborodyAfisha

До списку новин