загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Щоб задовольнити всіх пенсіонерів, не вистачає 80 мільярдів гривень

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Для виплат пенсій у тих розмірах, які існують сьогодні, Пенсійному фонду не вистачає близько 80 млрд грн.

Про це заявив міністр соціальної політики України Павло Розенко в ефірі Першого Національного каналу.

"Якщо говорити прямо – він банкрут, і без допомоги держави ця фінансова інституція просто б не існувала", – зазначив він.

Основним ресурсом наповнення бюджету ПФ на сьогодні, за словами Розенка, є детінізація зарплат. "200 млрд грн щороку виплачується в тіньовому секторі, з яких не платиться жодних внесків", – зазначив Розенко.

Він також повідомив, що Мінсоцполітики розробило законопроект про запровадження накопичувальної пенсійної системи, який найближчим часом буде внесений на розгляд уряду і парламенту.

"Я розраховую в тому числі і на підтримку експертного середовища. Треба довбати цю стіну, бо сьогодні саме час для проведення кардинальних змін, для того, щоб врешті запустити пенсійну реформу, щоб молоде покоління бачило свою перспективу, щоб це було стимулом працювати легально", – наголосив міністр.

Говорячи про підвищення пенсій найближчим часом, Розенко зазначив: "Обіцяти, що в період важкої економічної кризи, яка пронизала кожну сферу, ми будемо стрімко підвищувати пенсії і зарплати, було б обманом. Сьогодні країна має вижити і зробити все, щоб провести економічні і соціальні реформи, які дадуть результат вже в найближчій перспективі".

Нагадаємо, що в Україні набув чинності закон про внесення змін до пенсійного законодавства, який передбачає скорочення виплат пенсіонерам, які працюють, а також тим, які отримують «пільгову» пенсію.

До списку новин