загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

ДНРівські пенсіонери з квітня отримуватимуть пенсію в рублях

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Керівництво самопроголошеної Донецької народної республіки прийняло рішення почати виплачувати пенсії в рублях. Нововведення вступить в дію з квітня 2015 року. Наказ про видачу соцвиплат в російській валюті вже підписав ватажок ДНР Олександр Захарченко.

Таку новину передає «Преса України» з посиланням на Донецьке агенство новин.

У тексті наказу зазначено, що «Пенсійний фонд» ДНР зобов’язаний «почати регулярну виплату пенсій громадянам, які мають право на пенсійне забезпечення та перебувають на обліку в Пенсійному фонді Донецької Народної Республіки».

Зокрема, пенсійні виплати будуть здійснюватися в російських рублях, «у розмірах раніше призначених за встановленим курсом української гривні до російського рубля 1:2».

Нагадаємо, раніше «Преса України» писала, що на прилавках одного з супермаркетів окупованого терористами Донецька з’явилися нові цінники, в яких вартість товарів вказана і в українських гривнях, і в російських рублях. Фото, які засвідчують донецьке цінове «ноу-хау», виклав у соціальній мережі один з жителів міста.

До списку новин