загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Пенсійний фонд заявляє, що гроші на виплату пенсій є

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Пенсійний фонд виконує і буде виконувати усі свої зобов’язання із виплати пенсій, незважаючи на проблеми, які існують сьогодні у пенсійній системі.

Про це повідомив голова правління Пенсійного фонду Олексій Зарудний.

“Проблеми розбалансованості пенсійної системи дійсно є, і вони виникли не сьогодні. Зараз бюджет Пенсійного фонду збалансований таким чином, в тому числі за рахунок коштів держбюджету, щоб ми могли забезпечити виплату пенсій. Сьогодні 80 млрд грн бюджету ПФ фінансуються за рахунок дотацій із держбюджету. Із них 19 млрд — це покриття дефіциту і 60 млрд — це фінансування пенсій по різним пенсійним програмам. Ці цифри не змінювалися з початку року, коли був затверджений бюджет ПФ”, — пояснив він.

За словами О.Зарудного, для наповнення бюджету ПФ вже прийнятий закон, який обмежує надвисокі спецпенсії депутатів, суддів, прокурорів.

“На сьогодні розроблений комплексний законопроект, який має вирішити проблему розбалансованості бюджету і забезпечити фінансову стабільність пенсійної системи”, — підкреслив він, додавши, що відповідний законопроект буде внесений на розгляд ВР вже найближчим часом.

Голова правління ПФ запевнив, що Пенсійний фонд як виконував, так і буде виконувати свої зобов’язання перед пенсіонерами.

“На минулому тижні ми завершили фінансування пенсій березня, а з 4 квітня, відповідно до графіку, розпочнеться фінансування пенсій квітня”, — наголосив О.Зарудний.

Нагадаємо, Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк раніше запевняв, що жодних затримок щодо виплати соціальних платежів малозабезпеченим верствам населення не буде, хоча рівень соціальних виплат і не відповідає потребам людини.

Водночас уряд запланував підвищення мінімальних соціальних стандартів і прожиткового мінімуму лише з 1 грудня 2015 року.

До списку новин