загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

У Національному банку України прогнозують стрімку інфляцію через подорожчання комуналки

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

У Національному банку України прогнозують, що за підсумками року споживча інфляція досягне 30%.

Про це йдеться в новому інфляційному звіті регулятора.

"Споживча інфляція в річному вимірі в лютому продовжила стрімке зростання та становила 34,5%, що супроводжувалося зростанням інфляційних очікувань домогосподарств і бізнесу. Ці чинники разом із більш значним підвищенням тарифів у сфері ЖКГ зумовили підвищення нашого прогнозу  споживчої інфляції на кінець 2015 року до 30% (базової - до 25%)", - пояснили в НБУ.

Прогнозується, що зростання цін відбудеться в першому півріччі, оскільки ефекти девальвації насамперед відображаються протягом перших двох кварталів, а основне підвищення тарифів у сфері ЖКГ відбудеться також в першому півріччі.

"Стримуючим чинником для інфляції буде низький споживчий попит і зниження цін на світових ринках. На фоні вичерпання ефекту девальвації і нижчих темпів підвищення тарифів у сфері ЖКГ, а також проведення Національним банком України активної антиінфляційної політики рівень споживчої інфляції на кінець 2016 року знизиться до 13%, базової інфляції - до 8%", - прогнозують у Нацбанку.

Як повідомлялося раніше, на початку березня західні ЗМІ писали, що справжній рівень інфляції в Україні сягає 272%, оскільки держава "друкує гроші".

До списку новин