загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Річна інфляція в Україні прискорилася до 45,8%

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати
Річна інфляція в Україні прискорилася до 45,8%

У березні 2015 року споживчі ціни в Україні підвищилися на 10,8% у порівнянні з 5,3% у лютому.

Про це йдеться у повідомленні Держстату.

Згідно з даними Держстату, у березні 2015 року у порівнянні з березнем 2014 року інфляція становила 45,8%.

При цьому за січень-березень 2015 року інфляція прискорилася до 20,3% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Як зазначається, на споживчому ринку в березні ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 15,6%. Найбільше - на 39,2–31,9% подорожчали цукор, соняшникова олія та фрукти.

На 29,4-16,9% зросли ціни на продукти переробки зернових, рис, хліб, рибу та продукти з риби, макаронні вироби, овочі, безалкогольні напої.

Ціни на алкогольні напої та тютюнові вироби підвищилися на 3,3%, у тому числі алкогольні напої - на 4%, тютюнові вироби - на 2,9%.

"Одяг і взуття подорожчали на 13,5%, зокрема, взуття для жінок - на 14,9%, одяг для жінок і чоловіків - на 14,5% та 14,3% відповідно", - йдеться у повідомленні.

Предмети домашнього вжитку, побутова техніка стали дорожчими на 10,4%, зокрема, пральні машини - на 16,7%, холодильники - на 16,6%, плити - на 14,0%, покриття для підлоги - на 13,8%, пилососи - на 12,6%.

"У сфері охорони здоров’я ціни підвищилися на 9,7%, що насамперед спричинено подорожчанням фармацевтичної продукції, медичних товарів та обладнання - на 13%", - повідомляє прес-служба.

Підвищення цін на транспорт у цілому на 7,4% пов’язано з подорожчанням транспортних послуг на 9,7%, палива та мастила на 9,3%. Водночас на 2,6% подешевшали автомобілі.

"Ціни у сфері відпочинку та культури зросли на 9,1% в основному через подорожчання аудіотехніки, фотоапаратури та обладнання для обробки інформації - на 12,2%, туристичних послуг - на 11,0%", - повідомляє Держстат.

Як відомо, у лютому 2015 року споживчі ціни в Україні підвищилися на 5,3%.

До списку новин