загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Рада готова примусово реструктуризувати валютні кредити

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати
ФІНАНСОВА ПРОСВІТА

Рада схвалила законопроект про примусову реструктуризацію кредитів

Верховна Рада схвалила в першому читанні законопроект про примусову реструктуризацію валютних кредитів, що йде врозріз із меморандумом української влади з Міжнародним валютним фондом.

Законопроект №1558-1 у першому читанні в четвер підтримав 241 народний депутат при необхідному мінімумі 226.

Законопроект набрав необхідну кількість голосів, отримавши підтримку з боку глави депутатської фракції партії «Блок Петра Порошенка» Юрія Луценка.

Представляючи законопроект, секретар комітету Верховної Ради з питань фінансової політики та банківської діяльності Максим Поляков (фракція «Народного фронту») повідомив, що його положеннями, серед іншого, передбачається обов'язкова реструктуризація банками та іншими фінансовими установами зобов'язань за кредитним договором протягом одного місяця після відповідної письмової заяви громадянина.

При цьому дія документа поширюється на всі споживчі кредити, отримані для придбання будь-якого товару без обмеження суми заборгованості, в тому числі рухомого і нерухомого.

За словами Полякова, заборгованість за споживчим кредитом конвертуватиметься за офіційним курсом на дату укладення кредитного договору. Відсоткова ставка по кредиту після реструктуризації не перевищуватиме встановлену до моменту реструктуризації.

Згідно із законопроектом, упродовж двох років з моменту набуття чинності цього закону встановлюється мораторій на стягнення будь-якого майна позичальників.

Згідно з меморандумом, МВФ і Україна налаштовані на підтримку добровільного переговорного процесу між позичальниками і банками щодо реструктуризації валютних іпотечних кредитів.

У зв'язку з цим було задекларовано намір президента країни заветувати закон, який вимагатиме примусову конвертацію валютних іпотечних кредитів у гривневі.

До списку новин