загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Благодійний концерт Наталії Сербіної (автентична музика під колісну ліру) в Музеї Івана Гончара

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати
Благодійний концерт Наталії Сербіної (автентична музика під колісну ліру) в Музеї Івана Гончара

16 квітня 2015 року о 19:00 запрошуємо в Музей Івана Гончара на благодійний концерт Наталії Сербіної (автентична музика під колісну ліру). Наталія Сербіна – етномузиколог, лірниця, дослідниця фольклору, педагог з етновокалу. Закінчила кафедру фольклору консерваторії ім. П. Чайковського. Учасниця ансамблів «Божичі», «Древо», у 2001-2003 – актриса театру «ДАХ» (вистава «У пошуках втраченого часу»), з 2008 – керівник ансамблю «Стріла».Програмою концерту стануть старовинні українські ліричні пісні та пісні лірників у супроводі стародавнього інструменту – колісної ліри. У сучасному музичному житті України Наталя Сербіна посідає особливе місце – вона єдина жінка-лірниця, виконавиця пісень мандрівних співаків та лірників. Її репертуар є унікальним та записаний власноруч в експедиціях Центральною Україною. Автентична манера та професійність виконання зробили Наталію Сербіну відомою серед шанувальників української традиційної музики не лише в Україні, а й у Польщі, Литві, Білорусі.

Концерт відбудеться у Національному центрі народної культури «Музей Івана Гончара» вул.Лаврська,19Початок о 19:00Вхід - внесок у розмірі 60 грн,діточкам вхід вільний.

До списку новин