загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Як змінилась вартість вашого життя за рік: калькулятор

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

ГРОШІ

Порахуйте свою особисту інфляцію за минулий рік за допомогою інтерактивного калькулятора

З березня минулого року річна інфляція склала 45,8%, про що 6 квітня повідомив Держстат України.

Ця цифра дуже важлива для держави. Згідно з офіційними показниками інфляції проводяться перерахунки мінімальних зарплат, пенсій, а уряд планує свою економічну діяльність.

Але у той же час цей показник навряд чи можна назвати актуальним для вас.

При розрахунках Держстат не враховує структуру витрат, що є сугубо персоніфікованими - хтось більше витрачає на їжу або на розваги, ціни на які змінились не однаково. Також при розрахунку до уваги беруться найдешевші продукти або послуги.

"Українська правда" розробила цей інтерактивний калькулятор. За його допомогою ви зможете легко дізнатись як саме змінилась вартість вашого життя. Для цього лише необхідно заповнити показники ваших витрат на життя - їжу, транспорт, комунальні платежі.

Якщо ви не погоджуєтеся із запропонованими Держстатом показниками зростання цін по кремих категоріях, ви можете обрати свій особистий рівень інфляції згідно із спостереженнями за рахунками, квитанціями та чеками з супермаркетів.

Перейти до калькулятора >>>

До списку новин