загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Українські тарифи на світло вищі за європейські

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати
Українські тарифи на світло вищі за європейські

В Україні тариф на електроенергію вищі, ніж в країнах Європейського Союзу. Тож влада заявляє, що подальше підвищення ціна на електрику негативно вплине на вітчизняну економіку.

Тариф на електроенергію в Україні вищі, ніж в Європі. Про це повідомив Міністр енергетики та вугільної промисловості Володимир Демчишин, передає прес-служба відомства.

Зокрема, ціна української електрики перевищує європейські тарифи на 10%. Тож, за словами чиновника, підняття тарифи на електроенергію в Україні ще на 30% згубно вплине на вітчизняну економіку.

Крім цього чиновник також зауважив, що влада здійснює заходи для сприяння конкурентоспроможності вітчизняної електроенергії.

Як повідомлялося раныше раніше, Польща закликала об'єднати енергосистеми України і ЄС в усіх напрямках енергетики - газ, електроенергія, нафта. Посол сусідньої країни вважає, що зараз для цього є всі можливості. Крім цього, він додав, що зазначив, що важливими партнерами в енергетичній співпраці для України, поряд з Польщею, повинні бути Словаччина та Угорщина.

Анастасія Войтко

До списку новин