загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

77-річна бабуся стала пауерліфтером року

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати
77-річна бабуся стала пауерліфтером року

77-річна пенсіонерка з Мейплвуда, Нью-Джерсі, стала чемпіонкою світу з пауерліфтингу.

Уіллі Мерфі стверджує, що ніколи не говорить "я не можу", вона воліє говорити "я спробую". І так вона намагається проживати своє життя, не відмовляючись від наданих можливостей.

В один прекрасний момент Уіллі вирішила стати краще, тому почала тренуватися і займатися з вагою. З часом її тіло ставало все сильнішим і сильнішим.

В останні чотири роки жінка регулярно відвідує спортзал, де тренується не менше двох годин. За її завзяття і приклад, який подає бадьора бабуся оточуючим, світова федерація пауерліфтингу удостоїла її звання "Кращий пауерліфтер 2014 року."

За словами Уіллі Мерфі, люди по-різному реагують, коли дізнаються про її захоплення, однак перша реакція - звісно, здивування.

Успіхи Уіллі не можуть залишити байдужим нікого, адже у свої роки вона запросто в становій тязі піднімає штангу вагою близько сотні кілограмів і може віджатися 25 разів на одній руці.

До списку новин