загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Скільки років трудового стажу Ви маєте?

Українець побудував "розумний" енергозберегаючий будинок

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати
Українець побудував "розумний" енергозберегаючий будинок

Українець Валерій Самойлов збудував будинок, який економить енергію.

Свою ідею він запозичив у американців, проте втілити її виявилося не так просто.

Будинок-купол чоловік збудував самотужки. Дім вирізняється не лише зовні, а й всередині: адже дозволяє суттєво економити.

Спеціальної літератури Валерій під руками не мав, то ж за порадами звертався до однодумців в інтернеті. На всі будівельні роботи потратив 3 роки і виявились вони доволі затратними.

Унікальність будинку - економія енергії. Для утеплення Валерій використав чисту целюлозу, а підлога підігрівається від печі на дровах. Відтак узимку тут досить тепло. Обігрів будинку впродовж трьох опалювальних сезонів обійдеться всього у 2 тисячі гривень. Сім`я Самойлових невдовзі очікує поповнення, тож господар вирішив добудувати ще один купол.

Купольний будинок Валерія - єдиний в Ужгороді. Спершу сусідів дивувала цікава споруда, проте нині вже звикли. Економний будинок усе більше припадає до душі закарпатцям. Тепер Валерій зводить такі на замовлення.

https://www.youtube.com/watch?v=Bi1H4YL9VbI

До списку новин