загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Українці їх не помічають, а поляки - продають

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати
Українці їх не помічають, а поляки - продають

Осінь – хороша пора для сезонного заробітку. По всій Польщі масово скуповують каштани. На польських Інтернет-форумах можна знайти все більше оголошень про купівлю каштанів, пишеpolradio.pl. 

Бажаючих не бракує – збирають люди, які шукають додаткового заробітку, а також пенсіонери, цілі сім’ї, навіть школи, які у такий спосіб заробляють гроші на ремонт та закупівлю обладнання та дидактичних матеріалів.

«Одна зі шкіл встановила рекорд і віддала до магазину майже 10 тонн цього осіннього плоду. Одна дитина разом зі своїм батьком привезла 194 кілограми», - розповіла виданню dziennik.pl Анна Міддульвельд з компанії Pharmeko, яка займається купівлею і переробкою каштанів.

«Ми приймаємо каштани не тільки зі свого регіону – Любуського воєводства, але також з інших віддалених регіонів Польщі», - додала вона. Збирати каштани може кожен – єдиною вимогою є вберігання «сировини» від цвілі та затхлості.

Що роблять із каштанами після їх купівлі? «Робимо з ними те, що бажають наші клієнти. Спочатку ми їх миємо, пізніше нарізаємо скибочками або сушимо цілими плодами. Ми маємо також пересувні контейнерні сушки. Увесь цикл сушіння триває добу. Після розвантаження, каштани доставляються клієнтам», - розповіла Анна Міддельвельд.

Каштани використовують фармацевтичні та косметичні компанії. Осінні плоди можуть входити до складу мазей від варикозу, а також міститися у кремах для тіла.

До списку новин