загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Кабмін обмежив у правах пенсіонерів-переселенців

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати
Кабмін обмежив у правах пенсіонерів-переселенців

Кабінет міністрів України вирішив остаточно обмежити у правах пенсіонерів, які змушені змінити місце проживання через військові дії на Сході країни.

Як йдеться в постанові №788, підписаній прем'єром Арсенієм Яценюком, тепер всі пенсіонери та інші отримувачі соціальної допомоги із зони АТО зможуть отримувати пенсію та інші соцвиплати тільки в тому випадку, якщо будуть користуватися послугами підконтрольного Яценюку "Ощадбанку"

Зокрема, постановою внесено відповідні зміни до порядку виплати пенсій та грошової допомоги пенсіонерам та одержувачам грошової допомоги через їх поточні рахунки у банках.

Документ прямо забороняє нарахування пенсій та інших соцвиплат переселенцям із зони АТО, якщо вони не мають довідки про взяття на облік як тимчасово переміщених осіб і не відкрили рахунок або картку "Ощадбанку".

При цьому, всі інші пенсіонери, які проживають на підконтрольній території Україні, мають право самостійно обрати банк, де вони будуть отримувати відповідні виплати.

До списку новин