загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

В Україні створять унікальний театральний проект про літніх людей

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати
В Україні створять унікальний театральний проект про літніх людей

Незалежний театральний проект «Осінь на Плутоні» збирається створити документальну виставу на основі бесід з мешканцями геріатричного пансіонату у Львові.

Цей проект – спроба спільно подумати про відповідальність за своє життя, людську гідність і добро. Кожного разу ми бачимо немічних, хворих людей і безвихідь, а запах старості переслідує навіть удома. Але попри все це ще є неймовірні людські історії, які містять в собі щось важливе і, водночас, невловиме. Вони повертають нас до витоків людяності і ми хочемо поділитися цим з іншими.

Учасники прагнуть застосувати у театральній виставі міждисциплінарні методи – поєднати сучасний танець, аудіо дизайн, документальний театр та використати реалістичні ляльки. Їх розробкою театральна команда займається спільно з інженером, програмістом і художниками. Ляльки будуть прототипами літніх людей з пансіонату та говоритимуть записами справжніх голосів героїв. Спеціально для цього буде розроблена десятиканальна аудіосистема.

Для реалізації вистави театру потрібна фінансова допомога на купівлю радіодеталей, виготовлення ляльок та аудіосистеми. Всі охочі можуть допомогти на сайті biggggidea.

Команда проекту двічі на тиждень відвідує Львівський геріатричний пансіонат, аби поспілкуватися з людьми похилого віку та записати їхні історії. Учасники вважають, що цей театральний проект є спробою спільно подумати про відповідальність за своє життя, а також методом донести важливі людські історії.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=7&v=O6VqfV0Am-o

До списку новин