загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Скільки років трудового стажу Ви маєте?

В Оренбурзі знесли дерев'яний будинок Тараса Шевченка

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати
В Оренбурзі знесли дерев'яний будинок Тараса Шевченка

У російському місті Оренбург була зруйнована архітектурна історична цінність - будинок, в якому жив Тарас Шевченко. На його місці облаштували парковку. Український уряд обурений скоєним і готує скаргу в ЮНЕСКО.

Новину повідомляє «Преса України».

Тарас Шевченко мешкав у цьому будинку в 1849 році під час свого свого заслання. Це невелика дерев'яна будівля, на якій висіла пам'ятна табличка. Більше 40 років тому вона була внесено до списку пам'яток історії та культури федерального значення.

Однак адміністрацію банку, який знаходився навпроти, це не збентежило. Банк зніс будинок і облаштував на його місці парковку для зручності своїх клієнтів. Чи мав він на це право, встановлять російські правоохоронні органи, які почали відповідну перевірку.

Тим в часом українському уряді обурені цим фактом і будуть звертатися з цього питання до міжнародних організацій.

«Сьогодні буде офіційна заява Мінкультури, а також разом з МЗС ми звернемося до відповідних міжнародних організацій, в ЮНЕСКО і в міжнародні організації з охорони пам'яток з тим, щоб дати міжнародну оцінку таким діям РФ», - повідомив віце-прем'єр, а також міністр культури В'ячеслав Кириленко.

Нагадаємо, на Дніпропетровщині в університеті, де навчався генсекретар ЦК КПРС Леонід Брежнєв, демонтували присвячену йому меморіальну дошку. Працівники місцевого музею не дуже підтримали таку ідею, акцентувавши, що закон щодо декомунізації дуже суперечливий.

Оля Гузенко 

 

До списку новин