загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Як свій шлях до визнання торував "Найвпливовіший українець у світі"

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати
Як свій шлях до визнання торував "Найвпливовіший українець у світі"

Богдана Гаврилишина називають найвпливовішим українцем у світі. Він може організувати зустріч провідних світових економістів. Також його називають хрещеним батьком світового економічного форуму в Давосі. 24tv.ua

До його думки дослухаються президенти і прем'єр -міністри. При цьому, він завжди вітається так: "Богдан Гаврилишин, українець".

Гаврилишин народився у невеличкому селі Тернопільської області. Під час Другої світової війни потрапив до табору біженців у Німеччині, а звідти перебрався до Канади.

На яку роботу можна розраховувати, якщо ти не знаєш мови й не маєш освіти? Хлопець працював лісорубом: багатьох і така робота влаштовувала.

Натомість Гаврилишин не став миритися із таким станом речей, знайшов словник і щодня вивчав по 20 слів. Щоб заробити, викладав англійську своїм співробітникам. Надалі він зібрав документи і вступив до університету Торонто. Тоді про нього навіть сенсаційно написала канадська преса: повоєнному емігранту вдалося скласти вступні іспити.

Після навчання Гаврилишина неможливо було стримати: у Женеві він викладав курс з економічного розвитку, а його студентами були майбутні директори корпорацій з усього світу. За кілька років він уже став керівником цього інституту.

Коли Інституту виповнилось 25 років, Гаврилишин вирішив, що варто було б гучно відсвяткувати ювілей. Запросили топ-економістів і колишніх студентів, які й самі тепер були провідними експертами. Зустріч була настільки вдалою, що її ще довго обговорювали , а за декілька років почали проводити регулярно, але на ще вищому рівні. Так зародився всесвітньо відомий форум у Давосі.

Компанії General Electric та IBM запрошували українця проводити семінари для керівників найвищої ланки.

В Аргентині Гаврилишина вважають людиною, яка змінила долю країни: 1982 року він переконав авторитарний режим провести вибори та передати владу цивільним.

Коли Україна здобула незалежність, Богдан Гаврилишин дав згоду стати радником президента Кравчука, потім — прем'єр-міністрів.

Зараз йому 89 років. Усім своїм досвідом він намагається поділитися із молодими людьми й незмінно радить: "Усе в житті починайте з мрії, а не плану". І ще: "Мисліть глобально, а дійте локально. Тоді й у вас усе вийде".

До речі, Гаврилишин, як один із кращих економічних еспертів світу переконує: в України все буде добре.

До списку новин